Ford презентує на Франкфуртському автосалоні ексклюзивний пікап Ford Ranger Black Editio

06.09.2017

Всі новини > Новини Ford
КЕЛЬН, Німеччина 5 вересня 2017 р. – На автосалоні у Франкфурті відбудеться прем’єра нової ексклюзивної серії Ford Ranger Black Edition, чиє унікальне колірне рішення дозволить виділитися покупцям пікапа №1 у Європі.

Серія Black Edition заснована на популярній комплектації Limited і відрізняється кузовом кольору Absolute Black («абсолютний чорний»), на якому відсутні будь-які хромовані деталі. У чорному кольорі також виконані решітка радіатора, легкосплавні колеса, захисна дуга за кабіною та всі інші деталі екстер’єру. Ford Ranger нової серії пропонуватиметься тільки в кузові з подвійною кабіною Double Cab, а загальний обсяг виробництва буде обмежений всього 2 500 автомобілями.

До стандартного устаткування пікапа Ford Ranger Black Edition входять супутникова навігація, передні паркувальні сенсори та камера заднього виду, перелік обладнання як порівняти з комплектацією Limited доповнено мультимедійною системою Ford SYNC 3 із 8-дюймовим сенсорним екраном, двозонним клімат-контролем, шкіряним оздобленням сидінь і бічними дзеркалами з електроприводом, що обігріваються. Ford Ranger у комплектації Limited оснащується двигуном TDCi Duratorq робочим об’ємом 2,2 л (4 циліндри, 160 к.с., 385 Нм) або 3,2 л (5 циліндрів, 200 к.с., 470 Нм), повноприводною трансмісією і 6-ступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач.
«Покупці Ranger цінують цей пікап за витривалість, приголомшливі позашляхові здібності та мужню зовнішність. Ми впевнені, що нова обмежена серія із ще більш привабливим зовнішнім виглядом «розлетиться» в лічені тижні», – сказав Ханс Шеп (Hans Schep), керівник підрозділу комерційного транспорту, Ford of Europe.

Ford Ranger є європейським бестселером у сегменті пікапів. З початку 2017 року по липень продано 23 100 автомобілів*, що забезпечило зростання в 12,1% у порівнянні з попереднім роком. Очікується, що 2017-й рік стане кращим для Ranger у плані продажів з моменту появи на європейському ринку.

 
# # #

 
*Ford of Europe наводить дані продажів для 20 країн Європи, де є дочірні національні компанії зі збуту автомобілів: Австрія, Бельгія, Великобританія, Республіка Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція і Швейцарія

закрити