Ford презентує 4 тюнінговані Ford Focus на виставці SEMA 2017

27.10.2017

Всі новини > Новини Ford

ДІРБОРН, США, 25 жовтня 2017 р. — Компанія Ford презентує на щорічній виставці Асоціації виробників спеціалізованого обладнання SEMA понад 50 спеціально підготовлених автівок. Концепт-кари, які було створено в співпраці з різними тюнінг-ательє, демонструють величезні можливості індивідуалізації інтер’єру й екстер’єру різних моделей Ford, а також покращення їхніх динамічних характеристик і керованості за допомогою як фірмових компонентів Ford Performance, так і аксесуарів від виробників післяпродажного обладнання. Авто можна буде побачити у Виставковому центрі Лас-Вегаса (Las Vegas Convention Center) з 31 жовтня по 3 листопада 2017 р.

Різні версії моделі Ford Focus стали основою для чотирьох виставкових концепт-карів. Ford Focus ST, допрацьований чиказьким ательє Blood Type Racing, призначений для ентузіастів спорткарів, що активно користуються соцмережами. На даху кузова ефектного кольору Midnight Purple встановлено майданчик для запуску дрона, камера якого допоможе створювати приголомшливі світлини та відео з автомобілем. Спеціальний відсік для зберігання квадрокоптера й камери передбачено в багажнику. Автомобіль зовні має більш агресивний вигляд завдяки розширеним колісним аркам, сплітеру й антикрилу. Двигун EcoBoost об’ємом 2 л оснащено потужнішим турбонагнітачем, випускною системою Ford Performance і агрегатовано короткоходною 6-ступінчастою МКП Ford Performance.

Ford Focus RS «TriAthlete» — вуличний атлет у зловісному матово-чорному вбранні, у якого тоновані навіть лінзи фар. Команда VMP Performance, що спеціалізується на допрацюванні Ford, доповнила екстер’єр елементами з вуглеволокна: з легкого і міцного матеріалу виготовлені не тільки сплітер, спойлер, дифузор і пороги, а й капот автомобіля. Фірмові аксесуари Ford з вуглеволокна можна зустріти в салоні «Триатлета» — це накладка на дверну панель, ручка важеля перемикання передач, щіток приладів.  Двопортовий перепускний клапан допомагає покращити відгук турбіни двигуна EcoBoost об’ємом 2,3 л, а випускна система Ford Performance — його звучання.

Ford Focus RS, створений разом з Універсальним технічним інститутом (UTI) в Аризоні та виробником високоякісних моторних олив Pennzoil, вирізняється ефектним жовтим кольором кузова, який є фірмовим кольором Pennzoil. Він також здобув аеродинамічні елементи та деталі інтер’єру з вуглеволокна. У салоні встановлено високоякісну акустику Kicker. Змінено підвіску й гальмівну систему, що покращило зворотний зв’язок із авто і загострило відгук на рухи кермом.

Focus RS Rally Revival від Rally Innovations — це данина поваги ралійним гонщикам та їхнім болідам. Двигун EcoBoost об’ємом 2,3 л залишили без змін, але значно підвищили ефективність радіатора, а також інтеркулера турбонагнітача. Підвіска типу «койловер» покращує комфорт і зменшує вібрації, водночас дає змогу регулювати дорожній просвіт. Аеродинамічний обвіс виготовлено з алюмінію, світлотехніку доповнено комплектом потужних світлодіодних «прожекторів» Baja Designs. У салоні встановлено каркас безпеки та спортивні сидіння і кермо Sparco, водночас немає заднього дивана.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити