Ford презентував нову лімітовану спецсерію Ford GT ’67 Heritage Edition

28.08.2017

Всі новини > Новини Ford


КЕЛЬН, Німеччина, 25 серпня 2017 р. — У суперкара Ford GT з’явиться нова версія Heritage, створена на честь автомобіля-переможця перегонів у Ле-Мані 1967 року GT40 Mark IV з 7-літровим двигуном V8 (екіпаж Ден Ґерні — Ентоні Джозеф Фойт). Автомобіль, випущений обмеженою серією, вирізнятиметься унікальним кольоровим оформлення кузова й інтер’єру, а також особливим оздобленням колісних дисків.

«Щоб створити гідного наступника версії ’66 Heritage Edition, логічно було звернутися до нашої наступної перемоги в Ле-Мані, отриманої повністю американським екіпажем — Деном Ґерні та Ей-Джеєм Фойтом, — розповів Дейв Періцак (Dave Pericak), глобальний директор підрозділу Ford Performance. — Ford GT ’67 Heritage Edition вшановує цю перемогу шляхом сучасної реінкарнації одного з найважливіших автомобілів у багатій історії перегонів Ford».

Ford GT ’67 Heritage Edition відрізняється кузовом кольору Race Red (глянцевий червоний) з білими смугами та набором деталей з нефарбованого вуглецевого волокна. На капот і двері нанесена графіка у вигляді цифри «1» в колі фірмовим білим кольором Frozen White. Матово-сріблясті колісні диски діаметром 20 дюймів виготовлені методом кування із цільних шматків алюмінію, колісні гайки — контрастного чорного кольору. Образ доповнюють червоні супорти гальмівної системи і пофарбовані в сріблястий колір корпуси зовнішніх дзеркал.

У салоні — нове шкіряне оздоблення вуглеволоконних «ковшів» з червоною строчкою, яка продовжується на кермі. Паски безпеки сплетені з ниток червоного кольору, підкермові перемикачі швидкостей виготовлені з матового анодованого алюмінію. Накладки з неполірованої нержавіючої сталі прикрашають передню панель, повітропроводи кліматичної системи та Х-подібних елементів у верхній частині сидіння.

Іншими рисами Ford GT ’67 Heritage Edition є унікальна ідентифікаційна табличка з порядковим номером автомобіля в серії, пороги з нефарбованого вуглецевого волокна та виготовлені з того ж матеріалу решітки повітропроводів і центральна консоль.

«Автомобілі з першої серії Heritage edition, створені як сучасна інтерпретація переможця Ле-Ману, користувалися величезною популярністю, — зазначив Ґарен Нікогосян (Garen Nicoghosian), менеджер з дизайну екстер’єру суперкара. — Тому ми просто не могли не продовжити «історичну» серію автомобілем, який вшанує авто для перегонів GT40 Mark IV, який також став переможцем Ле-Ману».

Роком раніше був представлений Ford GT ’66 Heritage Edition, випущений на честь переможця 1966 року GT40 Mark II (екіпаж Брюс МакЛарен — Кріс Еймон). Матово- або глянцево-чорний суперкар із золотистими колісними дисками був прикрашений сріблястою графікою з цифрою «2» та золотистими деталями оздоблення в інтер’єрі.

З Ford GT ’67 Heritage Edition можна познайомитися, обравши спецсерію в конфігураторі на сайті FordGT.com. Обмежена кількість цих автомобілів пропонуватиметься поціновувачам у майбутньому модельному році.

# # #

Про перемогу Ford GT40 Mark IV на Ле-Мані 1967 року
Ford GT40 Mark IV під номером «1» лідирував протягом усієї гонки за винятком перших 90 хвилин. І Ґерні, і Фойт були дуже сильними гонщиками, проте їм пророкували поразку через нестачу досвіду на довгих дистанціях — журналісти були переконані, що пілоти виведуть автомобіль з ладу. Однак, Ґерні і Фойт показали дива дисципліни, бережно й акуратно пілотуючи GT40 протягом усієї гонки. Навіть в такому режимі вони легко обійшли найближчих противників: команда Ferrari, яка зайняла друге місце, відстала майже на 4 кола. Перше місце GT40 з номером «1» на борту стало першим в історії тріумфом «повністю американського» екіпажу — американського боліда з американськими гонщиками, що належить американській команді.

Саме в 1967 році завдяки «витівці» Дена Ґерні було покладено почато традиції обливатися на п’єдесталі шампанським. Пілот, отримавши в подарунок велику пляшку шампанського, побачив поряд главу компанії Ford Генрі Форда II, власника гоночної команди Керролла Шелбі і журналістів, які пророкували поразку його екіпажу. Ґерні розтрусив шампанське і облив ним усіх, хто опинився поблизу.

закрити