Ford представив понад 10 «заряджених» кросоверів та позашляховиків на виставці SEMA 2017

17.11.2017

Всі новини > Новини Ford

ДІРБОРН, США, 16 листопада 2017 р. — У Лас-Вегасі пройшла виставка Асоціації виробників спеціалізованого обладнання SEMA, яка є однією з найяскравіших подій року у світі автомобільного тюнинга. Виставка славиться величезною кількістю ефектно тюнингованих автомобілів, за допомогою яких компанії демонструють свою продукцію.

Значну частину експозиції SEMA становить спеціальне обладнання й компоненти для позашляховиків та SUV, які традиційно користуються популярністю на американському ринку. Ford представив лінійку шоу-карів, розроблених на основі серійних пікапів, позашляховиків і кросоверів Ford спільно з виробниками товарів для післяпродажного обслуговування та аксесуарів.

Project SD126 від BDS Suspension

В основі Project SD126 — важкий пікап Ford Super Duty XLT із турбодизелем V8 об’ємом 6,7 л і 6-ступінчатою АКП TorqShift. Виробник компонентів підвіски для позашляховиків BDS Suspension посилив його позашляхові можливості за допомогою ліфтованої підвіски, 42-дюймових коліс та вкороченою разом із вантажним майданчиком колісною базою. У кабіні — гоночні «ковші» та ремені безпеки, система GPS-навігації для бездоріжжя й аудіосистема з компонентами Kicker Audio.

Vaccar Ecosport і Boosted Bronco від Vaccar

Дизайн-студія Vaccar перетворила в стильного «лісника» найкомпактніший кросовер у модельній низці Ford. Двоколірне забарвлення Vaccar EcoSport доповнюють позашляхові шини й розширені колісні арки. Потужність 2-літрового двигуна збільшено програмним способом, частину випускної системи замінено для більш яскравого звучання. У салоні встановлено акустику Kicker й автомобільний сейф The Club.

Авторству Vaccar також належить шоу-кар для компанії-виробника універсального мастила WD40. Позашляховик на базі Ford Bronco 1966 року, який також буде представлений на SEMA, пофарбований у фірмові кольори упаковки аерозолю. Під капотом у «Наддутого Bronco» (Boosted Bronco), як назвали проект, встановлено сучасний двигун EcoBoost із турбонаддувом.

Ford F-150 Raptor Xbox One X Edition від Ford Performance і Xbox

Напередодні виходу нової ігрової консолі Xbox One X, яка обіцяє стати найпотужнішою у світі, відділення Ford Performance об’єдналося з ігровим підрозділом Microsoft, щоби створити спеціальну версію «зарядженої» модифікації Ford F-150 — Ford Raptor. Автори пікапа не обмежилися нанесенням яскравої тематичної графіки на кузов: крім нових бамперів, додаткової світлотехніки на світлодіодах і багажника на даху у Ford F-150 Raptor Xbox One X Edition на 15 см збільшено кліренс, посилено гальма, встановлено нові інтеркулер і випускну систему Ford Performance Borla. На початку наступного року цифрова версія цього Raptor з’явиться в безплатному доступі для гравців Forza Motorsport 7.

Tjin Edition Ford F-150 від Tjin Edition

Tjin Edition — компанія-промоутер, яка на додаток будує ефектні шоу-кари для своїх клієнтів. Tjin Edition Ford F-150 — наступник аналогічного концепту 2012 року, також створеного для експозиції Ford на виставці SEMA. Головною особливістю концептуального пікапа є екстремально занижена пневматична підвіска і масивні 24-дюймові колеса. П’ятилітровий бензиновий V8 і трансмісія залишилися без змін, додано тільки випускну систему Ford Performance. Чорний із помаранчевим шкіряний інтер’єр з акустикою Kicker доопрацьовано у Katzkin.

The Operator від Hellwig Products

Компанія Hellwig Products спеціалізується на надміцній підвісці для позашляховиків і комерційних автомобілів. Об’єктом тюнинга вона обрала пікап Ford Super Duty F-350 завдовжки понад 6 м із турбодизельним V8 об’ємом 6,7 л і перетворила його на «Оперативника» (The Operator). Кузов із цифровим камуфляжем на бортах забезпечено розширювачами арок, посиленими бамперами з лебідкою, світлодіодною «люстрою» на даху. Найпомітніше «обладнання» цього концепту — мотовсюдихід Arctic Cat Wildcat, який кріпиться на спеціальну консоль у кузові й дає змогу проводити розвідку на перетятій місцевості. У підвісці — посилено стабілізатори та пневматичні ресори Hellwig.

Ford F-150 XLT SuperCab від RK Sport

Виробник обвісів і компонентів системи впуску RK Sport представив Ford F-150 XLT SuperCab, натхненний гоночними автомобілями. На пікап із заниженою підвіскою встановлено обвіс із вуглеволокна, що забезпечує йому ґраунд-ефект на високих швидкостях. Помітне червоно-чорне забарвлення торкнулося навіть оптики та емблеми виробника. Двигун EcoBoost V6 об’ємом 2,7 л пройшов комплексне доопрацювання й здобув випускну систему Ford Performance. У салоні, обшитому шкірою майстрами Katzkin, встановлено сейф.

Ford F-150 Lariat SuperCrew від Air Design

Компанія Air Design, що створює обвіси для пікапів і спортивних автомобілів, згадала про моду дев’яностих на потужні «спортивні» пікапи. Саме в стилі «заряджених пікапів» виконано їхній концепт на базі Ford F-150 Lariat SuperCrew із двигуном EcoBoost V6 об’ємом 3,5 л і 10‑ступінчатою АКП. На пікап із заниженою підвіскою встановлено повний комплект обвісу Street Series Accessories, ліцензований Ford. У салоні зроблено акцент на високоякісному звуці: сигнал з аудіофільського плеєра Astell & Keаrn Kann подається на динаміки Focal.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити