Ford Performance Parts презентував новий асортимент деталей для тюнінгу Ford ST, RS та Mustang

05.12.2017

Всі новини > Новини Ford

КЬОЛЬН, Німеччина, 5 грудня 2017 року — Компанія Ford оголосила про відкриття програми Ford Performance Parts у Європі — нового асортименту високоякісних, спеціально розроблених автозапчастин, схвалених компанією Ford, за допомогою яких клієнти зможуть ще більше вдосконалити дизайн, акустику і ходові характеристики своїх спортивних автомобілів Ford Performance.

Перша хвиля комплектування Ford Performance Parts, уперше представлена на автосалоні в Ессені, Німеччина — це майже 70 можливостей персоналізації та вдосконалення, спеціально розроблених і захищених гарантією Ford.

Асортимент деталей Ford Performance Parts буде розширено у 2018 році: він охоплюватиме більше моделей автомобілів Ford та запропонує нове комплектування. У Європі спортивні автомобілі Ford Performance представлені такими моделями як принципово новий Ford Fiesta ST, Focus ST, Focus RS, Ford Mustang і ультра-високотехнологічний суперкар Ford GT.

«Автомобілі Ford — це синонім максимально можливої потужності. З комплектуванням Ford Performance Parts поціновувачі автомобілів отримають ще більше задоволення від їзди, — розповів Фабіо Карафа (Fabio Carafa), директор із персоналізації автомобілів у компанії Ford of Europe. — Клієнти підрозділу Ford Performance — одні з найбільш майстерних та досвідчених водіїв — кажуть нам, що хочуть зробити динаміку водіння, ходові характеристики і стиль своїх автомобілів ще більш індивідуальними. Ми розробили нашу низку комплектування Ford Performance Parts спеціально, щоби задовольнити їхні потреби».

Підрозділ Ford Performance був заснований у 2014 році як лабораторія інновацій та випробувальний полігон, на якому створюються унікальні високотехнологічні автомобілі, деталі та аксесуари — і завдяки їм клієнти отримують неповторні враження. Зміцнюючи свою політику з розвитку Ford Performance у Європі, компанія Ford на початку цього року призначила Лео Рукса (Leo Roeks) на щойно створену посаду директора Ford Performance у Європі.

Ідеально вивірені деталі для потужних автомобілів

Нова лінійка комплектування Ford Performance Parts розроблена, щоб підкреслити спортивний характер та преміальні динамічні характеристики автомобілів Ford Performance. У ній представлене різноманітне аксесуари та запчастини — від удосконалених шасі та підвісок до вихлопних систем, запчастин для тюнінгу двигуна та декоративного оздоблення.

Продукція Ford Performance Parts розроблена у співпраці зі всесвітньо відомими спеціалізованими компаніями, такими як Roush, Borla, KW та Remus, і випробувана на ходову якість та стійкість, у тому числі на випробувальному полігоні компанії Ford у Ломмелі, Бельгія, та на гоночній трасі Нордшляйфе в Нюрбургрінгу, Німеччина. Усі деталі лінійки мають серійні номери Ford і захищені гарантією Ford.

Сьогодні компанія Ford представила нові вироби з асортименту Ford Performance Parts, серед яких:

 

«Комплектування Ford Performance Parts сконструйоване, щоб забезпечити не тільки оптимальні ходові характеристики, а і швидкий монтаж без клопоту, — додав пан Карафа. — Наші високоефективні комплекти пружинно-гідравлічних амортизаторів поставляються вже зібраними — щоби наші підготовлені техніки могли їх відразу встановити, і клієнт негайно отримав автомобіль із покращеними характеристиками, не витрачаючи час на налаштування».

Крім того, підрозділ Ford Performance вперше представив у Європі принципово нову концепцію гальма для дрифту Drift Stick — першого у світі ручного гальма з електронним керуванням у перегоновому стилі, розробленого і сконструйованого для моделі Focus RS, випробуваного та схваленого зіркою ралі та каскадером Кеном Блоком.

Гальмо Drift Stick — алюмінієвий важіль між сидінням водія та механічною коробкою передач — працює в інноваційному дрифтовому режимі. Це унікальне рішення в автопромисловості, розроблене для моделі Focus RS. Дрифтовий режим дає змогу виконувати повороти з заносом без зчеплення, зовсім як на справжньому ралійному автомобілі, і призначений тільки для гоночних трас.

Гальмо Drift Stick, розроблення якого очолював керівник програми Джон Вікс (John Wicks), отримало внутрішню назву «Проект «Злий важіль» (Project Wicked Stick). Достатньо просто потягнути за важіль, щоби гальмо розімкнуло зчеплення передачі заднього моста в системі приводу на всі колеса Ford Performance і заблокувало задні колеса за допомогою тиску гідросистеми. Важіль забезпечує легке й точне керування: оскільки він напряму підключений до електронної системи керування автомобілем, достатньо мінімального зусилля, щоб отримати миттєву реакцію.

«Інженери, які працюють у компанії Ford Performance, захоплені своєю роботою й люблять автомобілі, — довершив пан Карафа. — У нас усіх заохочують мислити нестандартно — так і народився проект «Злий важіль».

# # #

*Не затверджено для використання на дорогах

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

 

закрити