Ford of Europe створила найпотужніший двигун для першого дизельного пікапа Ford F-150

19.01.2018

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 19 січня 2018 року — Новий 3-літровий дизельний двигун Power Stroke виробництва Ford of Europe матиме найкращий у своєму класі крутний момент, тягову здатність і вантажопідйомність.

Перший в історії дизельний агрегат на найпопулярнішому F-150, зібраний на заводі Ford у Даґенемі (Велика Британія), у комплектації для США розвиватиме 250 к.с. і 596 Нм крутного моменту. Це рекорд серед дизельних пікапів у своєму сегменті.

Піковий момент розвивається на 1750 об./хв., що дає F-150 змогу тягнути на причепі 5171 кг і перевозити в кузові майже тонну (916 кг). На магістралі витрати палива F-150 становитимуть 30 миль на галон (7,8 л/100 км), згідно з оцінками Агенції із захисту довкілля і нормами тестування США.

«Власникам пікапів, які бажають максимально економити пальне під час буксирування і перевезення великих вантажів, ми пропонуємо новий 3-літровий двигун Power Stroke V6, про який раніше можна було тільки мріяти, — розповів Дейв Філіп, віце-президент Global Powertrain Engineering. — Із кожним наступним кілометром ви все більше цінуватимете його тягову здатність та потужність».

Найбільший у світі завод Ford з виробництва дизельних двигунів у м. Даґенем, на якому працює майже 3000 працівників, випустив минулого року для міжнародних ринків і Великої Британії 800 тис. двигунів.

«Титанічно потужний дизельний двигун і культовий пікап F‑150 — це ідеальне поєднання. Американські прихильники серії F зможуть особисто в цьому переконатися, — повідомив Стівен Джилл, директор Powertrain Engineering, Ford of Europe. — Компетентність Ford of Europe у сфері дизельних двигунів виходить за межі виробництва. Дизельний центр компанії Ford в Даґенемі (Велика Британія) — це ідеальний майданчик для виробництва високотехнологічних дизельних двигунів, зокрема 2-літрового Ford EcoBlue і нового 1,5-літрового Ford EcoBlue».

Новий 3-літровий Power Stroke потужніший і водночас більш легкий завдяки технологіям, як, наприклад, конструкція блоку циліндрів з ущільненого сірого чавуну і шатуна з кованої сталі.

Двигун оснащено ефективним турбокомпресором зі змінною геометрією для кращої реакції двигуна і меншого провалу тяги. Система прямого впорскування пального покращує ефективність і паливну економічність, а калібрування дизельних форсунок, які працюють під високим тиском 29 000 psi (2 000 бар), дає двигуну змогу працювати м’якіше, тихіше і водночас зменшити викиди.

Покращеній паливній ефективності та зменшенню викидів сприяє спеціально відкалібрована 10-ступінчаста автоматична трансмісія SelectShift® і Auto Start-Stop.

2017 року компанія Ford продала в США 896 764 пікапів серії F, що на 9,3% краще торішнього показника і є рекордом за останні 12 років. Пікапи серії F вже впродовж 41 року залишаються найпопулярнішими в Америці.

У Європі розробляють і випускають найбільше дизельних двигунів Ford у світі: у Великій Британії розташовано технічний центр Dunton Technical Centre і експертна база у Даґенемі, а в Німеччині — Європейський центр досліджень та інновацій компанії Ford.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити