Ford Mustang став світовим бестселером серед спортивних автомобілів; у 2016 році у Європі було продано 15 000 автомобілів Mustang

03.05.2017

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 3 травня 2017 р. — Протягом 50 останніх років Ford Mustang залишався бестселером серед спортивних автомобілів у США, а тепер набуває все більшої популярності у Європі та інших країнах, завдяки чому цей культовий кар став найпопулярнішим спортивним авто у світі. Про це свідчить аналіз даних IHS Markit про реєстрацію нових транспортних засобів у сегменті спортивних автомобілів.

За останніми даними IHS Markit про реєстрацію нових транспортних засобів у 2016 р. було продано 150 000 автомобілів Mustang, що дозволило йому завоювати звання бестселера серед спортивних авто. Загалом світові продажі збільшились на 6 % у порівнянні з 2015 р. завдяки зростанню неамериканських ринків на 101 % — за межами США було продано майже 45 000 автомобілів Mustang.

За перший повний рік продажів у Європі покупці з різних країн регіону замовили 15 335 автомобілів Mustang.* Mustang завоював звання бестселера серед спортивних автомобілів на таких європейських ринках, як Франція, Швеція, Польща, Чехія, Угорщина, Румунія, Фінляндія та Греція.

«Від Північного полярного кола до Середземного моря — Ford Mustang зайняв верхні позиції рейтингів продажів спортивних авто по всій Європі, — заявив Ролан де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент із маркетингу, продажів і сервісного обслуговування компанії Ford of Europe. — Європейські покупці продовжують відігравати важливу роль у світовому успіху Mustang. Популярність культового спортивного авто серед водіїв усіх вікових категорій та рівня досвіду навіть не думає згасати — за перші три місяці 2017 р. ми продали в регіоні 3 600 автомобілів Mustang».

Сходження Mustang на п’єдестал світового бестселера у 2016 р. значною мірою зумовлене постійним глобальним розвитком, завдяки якому зросли продажі на ринках Німеччини та Китаю. Ще однією причиною стала презентація цього авто на малих ринках, зокрема в Новій Каледонії, Гібралтарі та на Бонайре.

У Китаї Mustang був презентований у 2015 р., і з того часу став бестселером серед спортивних автомобілів на найбільшому у світі авторинку. За даними IHS Markit про реєстрацію нових транспортних засобів продажі Mustang у 2016 р. зросли на 74 % у порівнянні з 2015 р.

Отримавши більше 8,4 мільйона «лайків», Mustang став найулюбленішим автомобілем на Facebook. Наразі він доступний у 140 країнах на всіх континентах крім Антарктиди. У Європі Ford Mustang можна придбати в комплектації з 5-літровим двигуном V8 потужністю 421 к. с. або 2,3 літровим EcoBoost потужністю 317 к. с. та шестиступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач.

Нещодавно компанія Ford представила у Європі дві нові спеціальні версії моделей Ford Mustang з унікальним стильним оформленням та ексклюзивними характеристиками.

Модель Ford Mustang Black Shadow пропонується з 5-літровим двигуном V8, шестиступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач і в чотирьох варіантах пофарбування кузова — Platinum White (білий), Triple Yellow (жовтий), Race Red (червоний) і Grabber Blue (синій). Унікальний дизайн кузова передбачає чорну емблему із зображенням поні на решітці GT, ексклюзивні 19-дюймові легкосплавні диски з Y подібними спицями, чорні смуги з розмитим ефектом вздовж чітких виступів на капоті та на боках кузова між нижніми частинами колісних арок, а також чорні значки «5,0 літрів» на передніх крилах.

У моделі Ford Mustang Blue втілено дух класичних автомобілів Mustang, оформлений у привабливих відтінках палітри Grabber. Кузов цієї моделі виконаний в синьому кольорі Grabber Blue з чорними смугами з розмитим ефектом, які проходять по центру вздовж капота та даху, а 19-дюймові легкосплавні багатоспицеві диски — в чорному. Серед варіантів силових агрегатів — 5-літровий двигун V8 і 2,3 літровий EcoBoost в комплекті з шестиступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач.

# # #

*20 європейськими ринками є: Австрія, Бельгія, Велика Британія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

закрити