Ford інвестує 750 млн євро в потужності з виробництва наступного покоління Kuga у Валенсії

21.11.2017

Всі новини > Новини Ford

ВАЛЕНСІЯ, Іспанія, 20 листопада 2017 року — Компанія Ford інвестує понад 750 млн євро в потужності з виробництва кросовера Kuga нового покоління у Валенсії, Іспанія. Отже, загальна сума інвестицій Ford у свої валенсійські потужності сягнула приблизно 3 млрд євро.

«Цього разу ми інвестуємо понад 750 млн євро і цим ще раз наголошуємо на тому, що наш курс щодо Валенсійського регіону й Іспанії загалом незмінний — для нас вони залишаються одними з найважливіших виробничих майданчиків у Європі», — заявив Стівен Армстронг, президент і виконавчий директор підрозділів Ford у Європі, Африці й на Середньому Сході.

«Також висловлюю подяку урядам країни та Валенсійській громаді за постійну підтримку та невпинну роботу над збереженням сприятливого інвестиційного клімату у Валенсійському регіоні», — додав він.

На іспанському заводі Ford працює понад 8 тис. робітників, і нові вливання дадуть виробникові змогу забезпечити робочі місця для потужностей у Валенсії. Інвестиції були уможливлені роботою менеджменту, профспілкових партнерів та робітників, спрямованою на збільшення рентабельності та ефективності виробництва на заводах концерну в регіоні.

SUV зараз складають 25% загальних продажів пасажирських авто в Європі. Автівки моделі Kuga складають майже 50% виробництва на потужностях Ford у Валенсії. З початку цього року було продано 126,9 тис. одиниць Kuga — на 22% більше, ніж за той самий період 2016 року. Kuga є третьою найбільш продаваною моделлю Ford у Європі після Fiesta та Focus.

Про потужності Ford у Валенсії

Завод Ford з виробництва авто та двигунів у Валенсії почали роботу 1976 року та є найбільшими експортерами продукції автомобільної промисловості в Іспанії. З їхніх конвеєрів зійшло понад 12 млн автомобілів та 16 млн двигунів.

Окрім середньогабаритного кросовера Kuga, на у Валенсії виробляються комерційні автівки Tourneo Connect та Transit Connect, які не збирають більше ніде у Європі, а також моделі Ford Mondeo, S-MAX та Galaxy всіх комплектацій.

Ford у Валенсії виробляє найбільшу гаму авто за різноманітністю моделей та кількістю серед європейських потужностей концерну. Майже 90% вироблених у Валенсії авто Ford експортується в понад 75 країн світу, включно зі США.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити