Ford інтегрує додаток Waze у власну мультимедійну систему SYNC 3

17.01.2018

Всі новини > Новини Ford

ДИРБОРН, Мічиган, 17 січня 2018 р. – На виставці CES 2018, яка цього тижня проходить у Лас-Вегасі, Ford і Waze, розробник однойменного безкоштовного соціального навігаційного додатка для мобільних пристроїв, оголосили про те, що додаток було адаптовано для автомобілів Ford із мультимедійною системою SYNC 3. Завдяки інтеграції з Ford SYNC AppLink, користувачі Waze зможуть виводити актуальну інформацію про дорожню ситуацію та маршрути безпосередньо на сенсорний екран платформи SYNC 3 і керувати функціями додатка за допомогою голосових команд.

Повна інтеграція означає, що клієнти Ford зможуть просто підключити свої смартфони зі встановленим додатком Waze до USB-порту в своїх авто, після чого Waze буде відображати інформацію на великому 8-дюймовому сенсорному екрані автомобіля. Додаток також буде синхронізуватися з автомобільною аудіосистемою. Серед опцій, які тепер будуть доступні власникам автомобілів Ford, функція Talk to Waze, що дозволяє керувати додатком за допомогою голосових команд, і функція підтримки маршруту на транзитній смузі з розрахунком часу прибуття.

«Ми хочемо зробити технології в автомобілях зручними для людей, максимально спростити процес використання найнеобхідніших для водіїв функцій, – зазначає Дон Батлер, виконавчий директор підрозділу підключених автомобілів і сервісів компанії Ford. – Гнучкість нашого програмного забезпечення дозволяє власникам Ford використовувати Waze для отримання необхідної інформації про дорожню ситуацію та маршрути, при цьому їм не доведеться відволікатися на свої смартфони під час руху, оскільки дані відображатимуться на сенсорному екрані автомобіля».

Waze дозволяє водієві отримувати інформацію для побудови оптимальних маршрутів і актуальні дані про дорожню ситуацію: додаток збирає й обробляє відомості про умови на дорозі, що надходять від самих користувачів. Водієві потрібно просто ввести пункт призначення й рухатися маршрутом з увімкненим додатком, і він автоматично передаватиме актуальні дані іншим користувачам Waze. При цьому будь-який водій може самостійно попереджати про зміни дорожніх умов, зокрема повідомляти спільноту користувачів про раніше не виявлені аварії, небезпечні фактори чи зміни маршруту.

Завдяки співпраці Ford і Waze пересування автомобілем стає ще більш комфортним і зручним. За допомогою Waze водії можуть об’їхати пробки, обрати альтернативні маршрути або дізнатися розрахунковий час прибуття до пункту призначення. Користувачі можуть навіть допомогти один одному заощадити на пальному – під час руху вони можуть обмінюватися інформацією про заправні станції з найвигіднішими цінами.

Уже протягом найближчих декількох тижнів використовувати Waze за допомогою 8-дюймового сенсорного екрана автомобіля можна буде на всіх автомобілях Ford 2018 модельного року, обладнаних системою SYNC 3 версії 3.0 або вище. Функціонал Waze може бути доступний і для інших автомобілів Ford, оснащених SYNC 3, після оновлення прошивки через бездротовий зв’язок або USB.

Наразі компанія Ford також працює над створенням ефективного локального рішення для російських водіїв – реліз має відбутися в 2018 році.

Окрім Waze, компанія Ford вбудовує до SYNC AppLink та інші додатки. Клієнти Ford незабаром зможуть використовувати музичний додаток iHeartRadio, що дозволяє слухати тисячі радіостанцій або створювати власні тематичні добірки на основі списку улюблених виконавців і пісень. До того ж, Ford планує об’єднати функціонал WebEx із SYNC 3, завдяки чому користувачі зможуть брати участь у веб-конференціях просто під час руху.

На виставці CES 2018 компанія Ford також представила нещодавно випущений додаток Ford+Alexa, за допомогою якого користувачі отримують доступ до всіх 25 000 функцій Amazon Alexa, включно з можливостями відтворення музики, ознайомлення з добірками новин і створення списків покупок.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити