Ford і німецькі автовиробники створять загальноєвропейську мережу зарядних станцій для електромобілів

08.11.2017

Всі новини > Новини Ford

МЮНХЕН, Німеччина, 8 листопада 2017 р. — BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company та Volkswagen Group, у тому числі Audi та Porsche, оголосили про створення спільного підприємства IONITY, яке займатиметься розробкою та будівництвом мережі надпотужних зарядних станцій для електромобілів на території всієї Європи.

Будівництво приблизно 400 станцій надшвидкого заряджання до 2020 року зробить подорожі на електромобілях на далекі відстані комфортними та стане важливим етапом у розвитку електромобільності. На чолі компанії IONITY зі штаб-квартирою в Мюнхені (Німеччина) стоять CEO Міхаель Хаджеш (Michael Hajesch) і COO Маркус Гролл (Marcus Groll). Штат працівників компанії постійно зростає і налічуватиме 50 осіб уже до початку 2018 року.

«Наявність розвиненої мережі надпотужних зарядних станцій — необхідна умова для просування електромобілів на масовий ринок. IONITY допоможе досягти нашої спільної мети — забезпечити клієнтів надшвидким заряджанням із можливістю оплати електронними засобами й зробити подорожі на далекі відстані комфортними», — заявив Міхаель Хаджеш.

Встановлення 20 зарядних станцій у 2017 році

20 станцій будуть введені в експлуатацію вже цього року. Вони будуть розташовані уздовж головних доріг Німеччини, Норвегії та Австрії з інтервалом 120 км і встановлені на заправках і станціях обслуговування таких компаній, як Tank & Rast, Circle K і OMV. У 2018 році кількість зарядних станцій уже перевищить 100, і кожна дозволить заряджати одночасно кілька електромобілів різних марок.

Кожен пункт заряджання зможе забезпечити зарядний струм потужністю до 350 кВт. Заряджання буде здійснюватися з використанням системи комбінованого заряджання постійним і змінним струмом (Combined Charging System) європейського типу. Це дозволить значно скоротити час, необхідний для відновлення заряду акумуляторів, у порівнянні з наявними зарядними системами. Відсутність прив’язки до конкретного бренда та широке покриття мережі допоможуть зробити електрифіковані транспортні засоби привабливішими для масового споживача.

Під час вибору найкращих місць для встановлення зарядних станцій враховувалася можливість інтеграції з наявними пунктами зарядження. Для цього IONITY веде переговори про приєднання до чинних інфраструктурних ініціатив, у тому числі за участю компаній-засновників, а також політичних інститутів. Інвестиції в нову інфраструктуру свідчать про серйозність намірів виробників щодо розвитку сегмента електромобілів. Учасники проекту сподіваються на міжнародне співробітництво між усіма учасниками галузі у цій сфері.

Партнери-засновники, BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company і Volkswagen Group мають рівні частки у спільному підприємстві та відкриті до участі інших автовиробників у розширенні мережі зарядних станцій.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.ionity.eu

####

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити