Ford і Deutsche Bahn об’єдналися заради велошерингу

19.09.2017

Всі новини > Новини Ford


КЕЛЬН/ФРАНКФУРТ, Німеччина, 19 вересня, 2017 р. — Ford of Germany і Deutsche Bahn Connect GmbH, дочірнє підприємство Deutsche Bahn AG, розширюють співпрацю у сфері послуг мобільності в Німеччині. Крім каршерингу, компанії домовилися про спільне надання послуг велошерингу.

Наступного місяця 3 200 велосипедів FordPass стануть доступні користувачам у Кельні та Дюссельдорфі через систему оренди Call a Bike, що належить Deutsche Bahn. Це зробить Ford of Germany першим автовиробником, що запропонував послугу велошерингу в Європі.

«Будучи постачальником послуг мобільності, ми готові співпрацювати зі сторонніми компаніями над екологічно чистими рішеннями, що ефективно доповнюють транспортну мережу. Особливо це стосується центрів великих міст. Тому ми запустили сервіс велошерингу FordPass Bike спільно з лідером німецького ринку в цій сфері, Call a Bike», — розповів Стівен Армстронг (Steven Armstrong), віце-президент групи компаній Ford і президент європейського, близькосхідного й африканського регіонів. Про початок партнерства між компаніями було оголошено на проведеному в межах автосалону у Франкфурті форумі New Mobility World, присвяченому майбутньому мобільності.

Клієнти зможуть зареєструватися в системі Call a Bike за допомогою мобільного додатка FordPass, знайти найближчий вільний велосипед і заплатити за нього онлайн. У Європі додаток FordPass уже зараз можна використовувати для доступу до сервісу каршерингу Ford, знаходити поблизу вільні паркувальні місця й пальне за найнижчими цінами.

«Використання велосипедів для пересування містом і спільне використання транспорту набуватимуть усе більшого значення найближчими роками. Завдяки новому сервісу, що буде запропонований у Дюссельдорфі та Кельні, ми доповнюємо наші послуги у сфері громадського транспорту найекологічнішим транспортним засобом, — зазначила Сільвія Лієр (Sylvia Lier), член правління компанії Deutsche Bahn Connect. — Ми з радістю повідомляємо про розширення сервісу Call a Bike у співпраці із Ford, адже тепер ще більше людей отримають можливість орендувати велосипед у Німеччині. Всі клієнти FordPass Bike зможуть користуватися сервісом Call a Bike без обмежень і повторної реєстрації та навпаки».

Ford і Deutsche Bahn Connect співпрацюють у сфері каршерингу з 2013 року, а в серпні 2017 року Ford оголосила, що 100 000 її клієнтів отримають безкоштовний рік користування сервісом Call a Bike.

«Ми запустили спільний каршеринговий сервіс чотири роки тому в межах розширення присутності Ford на ринку послуг мобільності, — сказав Вольфганг Копплін (Wolfgang Kopplin), віце-голова Ford of Germany. — Наш проект у сфері велошерингу — новий етап на шляху реалізації цієї стратегії. Він допоможе нам доповнити транспортні системи в містах екологічно нешкідливим компонентом і запропонувати дуже доступний сервіс для зростаючої кількості клієнтів».

Операційним обслуговуванням нового сервісу займеться компанія Deutsche Bahn Connect. Вона оброблятиме всі запити клієнтів на оренду нових велосипедів із логотипом FordPass й унікальним забарвленням. Велосипеди FordPass Bike можна буде орендувати й через додаток Call a Bike.

 
# # #

 
Про компанію Deutsche Bahn Connect GmbH
Компанія Deutsche Bahn Connect GmbH, що входить до складу Deutsche Bahn Group, об’єднує широкий набір послуг мобільності на єдиній платформі «розумної мобільності», до якої входять сервіс каршерингу Flinkster Carsharing і сервіс велошерингу Call a Bike. Deutsche Bahn Connect надає послуги велошерингу вже майже 15 років і є лідером німецького ринку в цьому сегменті, пропонуючи своїм користувачам можливість орендувати орієнтовно 13 000 велосипедів у 50 містах Німеччини.

закрити