Ford Fiesta визнано кращим бюджетним авто в конкурсі «Всесвітній жіночий автомобіль року»

04.12.2017

Всі новини > Новини Ford

Новий Ford Fiesta, який став ще технологічнішим, потужнішим і стильнішим, здобув нагороду на «Всесвітньому жіночому автомобілі року».

За результатами єдиного у світі конкурсу, суддями якого є виключно жінки, Fiesta стала переможцем у категорії «Бюджетний автомобіль 2017».

25 професійних журі з 20 різних країн світу визнали Fiesta беззаперечним переможцем серед 10 фіналістів, які були обрані з 420 претендентів.

«Ми вітаємо Ford із переконливою перемогою Fiesta. Перемогою, у якій ніхто не сумнівався, — розповіла суддя «Всесвітнього жіночого автомобіля року» Сенді Майр (Sandy Myhre). — Нашим суддям настільки сподобався Fiesta, що вони віддавали йому високі бали також у найвищій категорії Supreme, де Fiesta випередила певні преміальні моделі».

Переможців конкурсу «Всесвітній жіночий автомобіль року» обирали за такими критеріями як безпека, співвідношення ціна-якість, зручність у перевезенні дітей, комфортність керування, екологічність і зовнішня привабливість.

Серед новітніх технологій та функцій допомоги водієві — комунікаційна система SYNC 3, система виявлення перехожих Pedestrian Detection, яка може допомогти уникнути зіткнень уночі, та перша активна система допомоги під час паркування Active Park Assist, яка самостійно застосовуватиме гальма для уникнення зіткнення на малій швидкості під час безконтактного паркування.

Передові силові агрегати Ford — це відзначений багатьма нагородами бензиновий двигун Ford EcoBoost об’ємом 1,0 л із потужністю від 100 і до 140 к. с. і 1,5-літровий дизельний TDCi потужністю до 120 к. с.

# # #

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити