Ford Fiesta став найпопулярнішим автомобілем у Європі у березні

13.05.2017

Всі новини > Новини FordКЕЛЬН, Німеччина, 12 травня 2017 р. — Згідно з проведеним компанією Ford аналізом галузевих даних, у березні 2017 р. Ford Fiesta став найпопулярнішим автомобілем у Європі.

У березні покупці придбали 47 000 автомобілів Fiesta, що на 12 % перевищило результати минулого року* і дозволило йому наздогнати найпопулярніший пасажирський автомобіль у регіоні — Volkswagen Golf.

Майже 70 % автомобілів Fiesta, проданих у березні, були моделями з високими технічними характеристиками. Зокрема 17 % становили продажі серії з найвищою комплектацією Titanium. Продажі Fiesta посприяли різкому зростанню кількості зареєстрованих нових автомобілів у Європі: рекордний березневий результат становив 1,93 мільйона, перевищивши торішній показник на 10,8 %.  Тож наразі Європа обігнала США і стала другим у світі регіоном за кількістю зареєстрованих нових автомобілів.**

Усього в березні компанія Ford продала 199 900 автомобілів (на 14 % більше, ніж минулого року), з них 156 200 — пасажирські авто (на 16 % більше, ніж торік). Таким чином компанія Ford стала другим найпопулярнішим брендом автомобілів у Європі з загальною часткою на ринку транспортних засобів 9,2 %.

«У березні Fiesta знову став найпопулярнішим автомобілем, забезпечивши 12 % загальних продажів компанії Ford. Покупців продовжує приваблювати оригінальний дизайн Fiesta, потужний, проте економічний двигун, а також найкращий у своєму класі рівень задоволення від керування, — розповів Ролан де Ваард (Roelant de Waard), віце-президент із маркетингу, продажів і сервісного обслуговування компанії Ford of Europe. — Березень був винятковим місяцем в історії Ford у Європі, адже продажі зросли на всіх ринках без винятків».

Серед п’яти найбільших європейських ринків продажу автомобілів — Німеччини, Великої Британії, Франції, Італії та Іспанії — найзначніше зростання продажів Fiesta спостерігалося в Іспанії: на 97 % більше, ніж у березні минулого року. У Італії продажі Fiesta зросли на 21 %, а в Німеччині — на 18 %, якщо порівнювати з минулим роком. У Великій Британії, де Fiesta завжди залишався одним із найпопулярніших авто, продажі зросли на 8 %. В Угорщині, Чехії, Данії, Румунії, Швейцарії та Нідерландах також зафіксоване значне зростання кількості реєстрацій нових Fiesta.

Цілком новий Ford Fiesta

Цілком новий Ford Fiesta надійде у продаж у Європі вже цього літа в кількох комплектаціях. Серед них стильний Fiesta Titanium, спортивний Fiesta ST-Line та висококласний Fiesta Vignale.

Цілком нова Fiesta Active кросовер і Ford Fiesta ST нового покоління в комплектації з цілком новим 200-сильним трициліндровим двигуном EcoBoost з робочим об’ємом 1,5 літра надійдуть у продаж на початку 2018 р.

Окрім найдосконаліших технологій допомоги водієві та функцій зв’язку, які можна знайти у європейських малогабаритних авто, у цілком новому Ford Fiesta вперше буде представлено покращену систему виявлення пішоходів Pedestrian Detection, яка допоможе запобігти зіткненням уночі, та першу систему Ford для активної допомоги під час паркування Active Park Assist, яка самостійно активує гальма для уникнення ударів на низькій швидкості під час автоматичного паркування.

Серед найсучасніших силових агрегатів — відзначений численними нагородами бензиновий двигун EcoBoost з робочим об’ємом 1,0 л і потужністю 140 к. с., а також 120-сильний 1,5-літровий дизельний TDCi, перший потужний дизельний силовий агрегат на автомобілі Fiesta.

# # #

*Компанія Ford of Europe звітує про свої продажі на основних європейських ринках, де вона представлена національними дистриб’юторськими мережами. Це ринки таких країн: Австрія, Бельгія, Британія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Румунія, Швеція та Швейцарія.

**Результати дослідження компанії JATO Dynamics на основі інформації, наданої відділом JATO Consult, який займається наданням консультаційних послуг. Дані зібрано у 30 європейських країнах. За додатковою інформацією звертатися за посиланням www.jato.com

закрити