Ford Fiesta – «Легковий автомобіль року в Україні 2018»

07.02.2018

Всі новини > Новини Ford

КИЇВ, Україна, 6 лютого 2018 року – Відбулася урочиста церемонія оголошення переможців всеукраїнської премії «Автомобіль року в Україні», в рамках якої українці обрали найкращі авто в класах і абсолюті серед 45 представлених номінантів.

Голосування проходило за змішаною системою: журі подлялося на професійне, до складу якого входили 22 провідних автомобільних українських журналіста; та суспільне, до якого увійшли близько 45000 українців, що зареєсрувалися або заповнили анкету акції.  При підрахунку голосів результати двох журі бралися в пропорції 50 на 50.

В абсолютному заліку серед легкових авто титул «Автомобіль року в Україні 2018» виборов Ford Fiesta, який з суттєвим відривом обійшов своїх найближчих конкурентів.

Успіх цієї моделі логічний, адже це не просто оновлена модель, а модель нового покоління. Авто має нову технічну базу, нову зовнішність та ще більше передових технологій і корисних функцій.

Дізнатися більше про цю модель можна на сайті www.ford.ua

# # #

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити