Ford анонсував на Виставці комерційних автомобілів у Бірмінгемі повністю новий фургон на базі малолітражної моделі Fiesta й технологію мобільного Інтернету в автомобілі FordPass Connect

27.04.2018

Всі новини > Новини Ford

БІРМІНГЕМ, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, 27 квітня 2018 р.– На виставці комерційних автомобілів у Бірмінгемі, Великобританія, компанія Ford уперше продемонструвала нову модель фургона Fiesta Van і нові технології мобільного Інтернету в автомобілі, що посилять провідну позицію компанії на європейському ринку автомобілів для бізнесу.

Приєднавшись до останнього покоління комерційних автомобілів Ford Transit, що включають моделі Transit Custom, Transit Connect і Transit Courier, фургон Fiesta Van позначає повернення компанії на ринок міських малолітражних фургонів із новою, провідною в цьому класі пропозицією.

Компанія Ford також оголосила про спорядження функцією мобільного підключення до Інтернету в автомобілі двох своїх перших комерційних автомобілів у Європі, запровадивши технологію з’єднання з мережею Інтернет через бортовий модем FordPass Connect, покликану збільшити продуктивність і зручність для бізнесу, в повністю оновленій моделі Transit Connect та в радикально модифікованій моделі Fiesta Van.

Серед інших ключових презентацій компанії на Виставці комерційних автомобілів були інноваційні рішення для міських перевезень, застосовані в гібридних автомобілях із підзарядженням від електромережі Transit Custom, що входять до експериментального автопарку в Лондоні, та концепція електронного сервісу для підвищення ефективності доставки на останній милі до дверей споживача. Компанія Ford також уперше продемонструвала нову модель Ranger Wildtrak X.

«Комерційні автомобілі з мобільним підключенням до Інтернету втілять нові вражаючі можливості створювати додаткову цінність для наших покупців; і те, що ми показуємо в Бірмінгемі, — тільки початок, — сказав Ганс Шеп (Hans Schep), Генеральний директор підрозділу комерційних автомобілів представництва Ford у Європі. — Маючи у своєму розпорядженні найпотужнішу за всі часи лінійку моделей, компанія Ford зосереджується на пропозиції найбільш ефективних рішень для перевезення товарів і людей у наших містах».

Ford є брендом із найвищими продажами комерційних автомобілів у Європі протягом трьох останніх років і наразі закріпив свої лідерські позиції у 2018 р., продавши 93 200 автомобілів із початку року по кінець березня. Це найвищі показники продажів комерційних автомобілів Ford за перший квартал від 1993 р.*

# # #

Про компанію Ford Motor Company

Ford Motor Company — світова компанія зі штаб-квартирою в Дирборні (штат Мічиган, США). Компанія займається проектуванням, виробництвом, фінансовими послугами й обслуговуванням усього спектру автомобілів Ford: вантажівок, позашляховиків, електромобілів і розкішних авто Lincoln, надає фінансові послуги через компанію Ford Motor Credit Company та прагне посісти позицію лідера у сфері електрифікації, автономності транспортних засобів і рішень забезпечення мобільності. У компанії Ford працює близько 202 000 осіб по всьому світу. Для отримання додаткової інформації про компанію Ford та її продукцію, а також компанію
Motor Credit Company, будь ласка, відвідайте сайт www.corporate.ford.com.

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і технічне обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 54 тисячам працівників на підприємствах, що знаходяться в повній власності компанії, і приблизно 69 тисячам осіб, якщо враховувати спільні й неконсолідовані підприємства. Окрім Ford Motor Credit Company, до складу Ford Europe входить також підрозділ із обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 — у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — того ж року, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити