Благодійність

це філантропія та благодійні проекти компанії «Віннер» та її керівництва, що фокусуються на трьох основних цілях: підтримка дітей та молоді, допомога місцевим громадам, поряд із якими «Віннер» веде свій бізнес, та збереження української культури.

Реконструкцію розпочато!

15 січня 2019 року було підписано договір про початок першого етапу реконструкції неонатального відділення Львівської обласної клінічної лікарні для недоношених дітей. Перший етап включає перш за все створення архітектурної концепції (ескізного проекту).
2018

Другий реанімобіль приїхав до Львова

29 червня відбулася урочиста передача вже­ другого неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Другий реанімобіль також було створено на базі Ford Transit із новітнім медичним обладнанням для перевезення щойно народжених малюків, чиє здоров’я опинилося під загрозою. Ця подія є ще одним кроком у рамках благодійної співпраці компанії «Віннер» та Львівської лікарні.

Неонатальний автомобіль для Львівської лікарні

30 березня відбулася урочиста передача неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Реанімобіль на базі Ford Transit обладнано медичним устаткуванням для транспортування новонароджених високого перинатального ризику.

Освіторія

Освіторія - це неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні.

Єднання спільноти

Один із напрямків роботи Благодійного фонду «Єднання спільноти» - неприбуткової, незалежної та неполітичної організації – це єднання суспільства, заради освіченого та здорового майбутнього дітей.

Фонд Кличко – Школа успіху

Можливість відчути себе професіоналом автомобільного бізнесу – це чудова нагода знайти себе. «Віннер Імпортс Україна» влітку 2018 вітали в гостях і заряджалися енергією від унікальних хлопців – учасників «Школи успіху», яку вже восьмий рік реалізує Благодійний фонд «Фонд Кличко».

Благомай

Благодійний фонд «Благомай» започаткував за підтримки «Віннер» освітній проект для дітей-сиріт, мешканців сиротинців та дітей у скрутних життєвих обставинах. У 2018 року за сприяння «Віннер» для цих діток було проведено два великих профорієнтаційних тренінгових заходи ІІІ та IV WOW Kids Forum.

Pony Ukraine

Поні Україна - це громадська організація, яка допомагає дітям із України, втілювати свої мрії, пов’язані з бейсболом та софтболом. Завдяки фінансовій підтримці «Віннер» у 2018 жіноча юнацька команда України з софтболу вчетверте взяла участь у Європейському турнірі «Поні Європа».

Заявка на благодійну допомогу

Ви — юридична особа!

port

Заявки на благодійну допомогу приймаються лише від юридичних осіб. Допомога конкретним фізичним особам напряму чи через фонди та інші благодійні організації не надається.

Ваш проект стосується таких напрямів:

Діти та молодь

Допомога місцевим громадам

Культурна спадщина України

Відповідальний автобізнес

Будь ласка, зверніть увагу, що «Віннер» надає допомогу у таких напрямах: діти та молодь, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, освіта та профорієнтація дітей та молоді; допомога місцевим громадам, поруч із якими розташовані офіси «Віннер»; збереження та примноження культурної спадщини України, а також проекти із безпеки на дорозі, відповідального поводження з автомобілем та розвитку автомобільної галузі на користь суспільства.

січень

лютий

березень

t1

квітень

травень

червень

t2

липень

серпень

вересень

t3

жовтень

листопад

грудень

t3

Усі заявки розглядаються щоквартально з 15 до 30 числа останнього місяця кварталу (березень, червень, вересень, грудень) Комітетом із корпоративної соціальної відповідальності та благодійності, до складу якого входять члени Правління «Віннер Груп Україна».
Протягом тижня після засідання Комітету ви отримаєте відповідь щодо підтримки чи відхилення вашої заявки.

lb3

Заявки приймаються

lb3

Заявки не розглядаються

lb3

Розгляд заявок Комітетом

Подати заявку
×
закрити