Благодійність

це філантропія та благодійні проекти компанії «Віннер» та її керівництва, що фокусуються на трьох основних цілях: підтримка дітей та молоді, допомога місцевим громадам, поряд із якими «Віннер» веде свій бізнес, та збереження української культури.

Реконструкцію розпочато!

15 січня 2019 року було підписано договір про початок першого етапу реконструкції неонатального відділення Львівської обласної клінічної лікарні для недоношених дітей. Перший етап включає перш за все створення архітектурної концепції (ескізного проекту).
2018

Другий реанімобіль приїхав до Львова

29 червня відбулася урочиста передача вже­ другого неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Другий реанімобіль також було створено на базі Ford Transit із новітнім медичним обладнанням для перевезення щойно народжених малюків, чиє здоров’я опинилося під загрозою. Ця подія є ще одним кроком у рамках благодійної співпраці компанії «Віннер» та Львівської лікарні.

Неонатальний автомобіль для Львівської лікарні

30 березня відбулася урочиста передача неонатального автомобіля медичної допомоги від компанії «Віннер Груп Україна» Львівській обласній клінічній лікарні. Реанімобіль на базі Ford Transit обладнано медичним устаткуванням для транспортування новонароджених високого перинатального ризику.

Олег Чорногуз. «Мемуари»

Олег Чорногуз  — найвідоміший сучасний український письменник-сатирик, автор першого українського сатиричного роману. Твори Олега Чорногуза перекладені на 22 мови світу.

New Era Orchestra

Підтримка культурного розвитку України, зокрема міжнародної співпраці українських талантів зі світовими зірками класичної музики, є третім важливим напрямом благодійної діяльності «Віннер».

Дитячо-юнацький футбольний клуб «Прометей»

ДЮФК «Прометей» - це футбольний клуб із села Чубинське Бориспільського району, поряд із яким розташовані дилерські центри «Віннер» Порше Центр Київ Аеропорт та Ягуар Ленд Ровер Київ Аеропорт. У клубі займаються діти із 4-х сіл - Чубинське, Велика і Мала Олександрівки, Безуглівка.

Освіторія

Освіторія - це неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні.

Єднання спільноти

Один із напрямків роботи Благодійного фонду «Єднання спільноти» - неприбуткової, незалежної та неполітичної організації – це єднання суспільства, заради освіченого та здорового майбутнього дітей.

Заявка на благодійну допомогу

Якщо ви портребуєте допомоги або знаєте кому вона може знадобитися - заповніть заявку на благодійне фінансування.

Кожна заявка детально розглядається комітетом, сформованим з членів правління «Віннер Груп Україна».

подати заявку
×
закрити