Відповідальний Бізнес

Програма КСВ «Відповідальний Бізнес» – це соціальні проекти, а також внутрішня та зовнішня політика «Віннер», що втілює відповідальність нашої компанії перед працівниками, клієнтами, суспільством, державою, довкіллям та майбутнім поколінням. Наша мета – максимально знизити негативний та підвищити позитивний вплив компанії на довкілля і суспільство.
2018

Донорство крові

У листопаді 2018 року 32 співробітники «Віннер» віддали свою кров Київському обласному центру крові і стали донорами для тих, хто потребує життєво необхідної допомоги.

«Віннер» дбає про порядність

Призначення компанії «Віннер» - бути прикладом чесного, прозорого та соціально відповідального бізнесу в Україні.  Протягом 26 років наша компанії доводить, що працювати в Україні правдиво й з гідністю – це єдиний можливий шлях для успішного бізнесу.

Барський коледж

Запорука успіху автомобільної компанії – це пошук талантів, сумлінних і старанних співробітників, які готові вчитися, щоразу опановуючи нові й нові моделі. Дуже важливою в цьому питання є якісна освіта і підготовка кадрів.

Карта Професій

Центр «Розвиток КСВ» і компанії Leroy Merlin, Watsons Україна та Winner Group Ukraine об’єдналися заради реалізації унікального освітнього проекту «Карта професій» у сфері торгівлі та рітейлу.

Зелений офіс

Загалом у світі офіси споживають 40% усіх корисних копалин. Розвиток Зеленого офісу «Віннер» – це створення екологічного робочого простору шляхом сортування відходів, заощадження ресурсів, свідомого використання матеріалів.

Заявка на благодійну допомогу

Якщо ви портребуєте допомоги або знаєте кому вона може знадобитися - заповніть заявку на благодійне фінансування.

Кожна заявка детально розглядається комітетом, сформованим з членів правління «Віннер Груп Україна».

подати заявку
×
закрити