Освіторія

Освіторія - це неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні.
Діти та молодь
2018

Її мета – створення інноваційної школи та доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям. Зокрема спілка втілює проект «Перша професія» в інтернатах України. З 2013 року «Освіторія» навчає дітей-сиріт та дітей без батьківської опіки 10-15 років першій професії, допомагає їм знайти себе і не боятися безробітного майбутнього за стінами інтернату. Це безкоштовні гуртки з напрямків «Крій та шиття», «Перукарська майстерність», «Пошив та ремонт взуття», «Кулінарія» та інші. Для цих гуртків проект шукає для дітей найкращих вчителів-менторів та забезпечує їхні майстерні необхідними матеріалами і технікою. Під час навчання діти також відвідують сучасні великі і малі виробництва, щоб краще зрозуміти специфіку професії. Сьогодні відкрито вже 14 гуртків у 10 інтернатах.

За підтримки «Віннер» восени 2018 року було відкрито ще 2 гуртки – «Перукарський» і «Кулінарний» у школі-інтернаті селища Борзна, Чернігівської області.

В інтернаті живуть і навчаються діти, родини яких опинились у складних життєвих обставинах (малозабезпечені, багатодітні родини тощо). У 2019 році «Віннер» та “Освіторія” відкриють ще два гуртки в одній із українських шкіл-інтернатів.

 

×
закрити