New Era Orchestra

Підтримка культурного розвитку України, зокрема міжнародної співпраці українських талантів зі світовими зірками класичної музики, є третім важливим напрямом благодійної діяльності «Віннер».
Культура України
2018

У червні 2018 року в Національній філармонії України за підтримки компанії відбувся концерт українського оркестру New Era Orchestra (арт-директор та диригент Тетяна Калініченко) за участі двох віртуозів нової генерації Кіта Армстронга (фортепіано, США) та Андрія Бєлова (скрипка, Україна).
New Era Orchestra (NEO) – один з найцікавіших ансамблів, що виступають на українській музичній сцені. Оркестр має репутацію оригінального ансамблю, що грає дуже якісну музику, зокрема оригінальні комбінації сучасної класичної музики, а іноді і народної, електронної та джазової музики.

11 років було Андрію Бєлову, коли він розпочав кар’єру на найкращих сценах Європи та США

Оркестр було створено в 2007 році в Києві Тетяною Калініченко, лідером, арт-директором та головним диригентом оркестру. Репертуар оркестру охоплює цілий ряд стилів – від класичної до сучасної музики. Окрім виконання модного репертуару, оркестр часто грає несправедливо забуті твори та презентує нові роботи своїй аудиторії. Слоганом проекту Musical Bridges, який підтримав «Віннер», є «Identity of New Generation».

Головним завданням New Era Orchestra як нового креативного обличчя сучасної України є співпраця з найяскравішими солістами нової генерації та просування найкращих українських солістів в Україні та в світі. 25 червня 2018 року на сцені Національної філармонії України вперше виступив з українським колективом 26-річний американський піаніст Кіт Армстронг, який є яскравим представником покоління Y (мілленіалів): уже в 16-річному віці він здобув вищу музичну освіту, а у 20 років Кіт Армстронг одержав ступінь магістра з математики, є також автором проекту зі створення інноваційного концерт-холу та культурного центру у Франції.

Ще один соліст проекту – скрипаль Андрій Бєлов (Україна) – безумовно один із найяскравіших солістів світу – його міжнародна кар’єра на найкращих сценах Європи та США розпочалася вже в 11-річному віці, викладацька – з 20 років. Андрій Бєлов та Кіт Армстронг співпрацюють уже понад 7 років і вражають публіку власним американсько-українським музичним діалогом. В Україні вони будуть вперше, а відтак синергія New Era Orchestra і двох солістів-віртуозів нової генерації стане символом спільного креативного розвитку наших країн, поштовхом для української публіки – вірити у свої сили, надихатися на успіх в оновленій державі Україна.

×
закрити