Ладижинський інтернат

У Вінницькій області за 7 км від міста Ладижин на березі річки Південний Буг розташований дитячий будинок-інтернат IV профіля «Троянда».  Цей заклад було створено в 1994 р. Із міста туди веде одна-єдина лісова дорога, якою двічі на добу курсує автобус із персоналом.
Діти та молодь
2013

За фінансування підтримки «Віннер» було здійснено реконструкцію будівлі інтернету.

На сьогодні в інтернаті живе 146 дітей-інвалідів І групи з діагнозами ДЦП (важка форма), глибока розумова відсталість, хвороба Дауна. 70% із них – лежачі хворі, які рідко коли залишають стіни палати. Діти потрапляють сюди із 4 років і до останніх днів, найдорослішому зараз – 32.

Діти щодня потребують одноразових підгузків, пелюшок, змінну постільну білизну, предмети особистої гігієни. І це лише частина проблем, з якими стикаються діти та персонал цього закладу.

Ще однією нагальною потребою інтернату було обладнання молодіжного відділення, розпорядження про створення якого було підписано Вінницькою облрадою ще в 2010 р. Однак три роки після того корпус залишався без ремонту. За фінансової підтримки «Віннер» було здійснено реконструкцію цієї будівлі інтернату в 2013 році. У молодіжному відділенні проживають доросліші вихованці, які в змозі хоча б трохи про себе піклуватися. Це дало можливість створити для дітей затишні умови кімнатного типу, а не лікарняні палати.
Найближчим часом співпрацю з Ладижинським інтернатом буде відновлено і «Віннер» допоможе закладу покращити умови проживання дітей з інвалідністю.

×
закрити