Карта Професій

Центр «Розвиток КСВ» і компанії Leroy Merlin, Watsons Україна та Winner Group Ukraine об’єдналися заради реалізації унікального освітнього проекту «Карта професій» у сфері торгівлі та рітейлу.
Відповідальний автобізнес
2018

Проект має на меті налагодити співпрацю бізнесу, шкіл та університетів для підвищення обізнаності молоді про професії та кар’єру в галузі торгівлі. На сьогодні в Україні питання професійного вибору школярів залишається не вирішеним.

Кожен третій випускник школи обирає майбутню професію без урахування власних здібностей. Діти часто керуються стереотипами про професії, про престижність та рівень оплати праці, при цьому не оцінюючи її реальних викликів. Саме тому соціально відповідальні компанії вирішили об’єднати зусилля, аби змінити цю ситуацію.

У рамках проекту «Карта професій» було створено буклет та веб-сторінка про кар’єру у галузі торгівлі на сайті проекту, а також розроблено заняття для викладання у школах. Завдяки проекту школярі та студенти зможуть дослідити свої інтереси та здібності, дізнатися про реалії професій та можливості початку кар’єри від успішних фахівців, а найголовніше – запланувати власну кар’єру, починаючи зі школи.

×
закрити