Дім Євангелія

Проекти Незалежної релігійної громади ЄХБ «Дім Євангелія» в місті Рівне спрямовані на допомогу та соціалізацію дітей із інвалідністю в Рівному та Рівненській області.
Діти та молодь
2018

Зараз завдяки співпраці «Дому Євангелія» та «Віннер» люди з інвалідністю можуть потрапити до реабілітаційних центрів та закладів соціалізації, зокрема до лікарень, на іподром для дитячої програми іпотерапії, на щотижневі зустрічі хору та груп інтересів, поїздки на концерти, виставки, риболовлю, театр.

І питання транспорту є надважливим у цій справі. Саме тому «Віннер» надав пільгові умови для придбання Ford Transit зі знижкою 50%.

До цього потрібно додати поїздки за покупками, на прийом до лікарів, перевезення візків, милиць, вантажів гуманітарної допомоги тощо. Також це авто забезпечило перевезення понад 100 учасників у літні табори в рамках 3-х місячної програми «Дому Євангелія». Загалом проекти організації, зокрема заходи для людей з інвалідністю, охоплюють понад 500 дітей та дорослих та членів їх сімей, покращуючи рівень їх життя, медичного та матеріального забезпечення, надаючи якісний відпочинок і вселяючи віру в добро.

×
закрити