Благомай

Благодійний фонд «Благомай» започаткував за підтримки «Віннер» освітній проект для дітей-сиріт, мешканців сиротинців та дітей у скрутних життєвих обставинах. У 2018 року за сприяння «Віннер» для цих діток було проведено два великих профорієнтаційних тренінгових заходи ІІІ та IV WOW Kids Forum.
Діти та молодь
2018


Завдання форуму – мотивувати, надихнути дітей на досягнення своїх цілей, дати можливість побачити іншу «реальність», розширити «горизонти» і знайти нові альтернативи в навчанні, подарувати дітям віру в себе та свої можливості, показати модель успішного життя та добрий приклад.

Із допомогою менторів протягом форуму діти формували свої критерії щастя та визначали кроки для його досягнення.  Форум проводився для близько 1000 дітей-сиріт із понад 50 закладів з різних областей України віком від 13 до 17 років.

Окрім Форуму «Віннер» підтримав ще один проект «Благомай» – гранд на навчання в університеті для Анастасії Тищенко, дівчини з багатодітної сім’ї переселенців, які проживають в Центрі переселенців.

Фонд «Благомай» провів серйозний конкурс серед випускників інтернатів та серед дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах, і вибрали цю дівчинку. Компанія «Віннер» вручила Анастасії сертифікат на рік навчання в Ukrainian-American Concordia University – WIUU.

×
закрити