Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність, або КСВ – це відповідальність кожного «віннерівця» за рішення, які ми приймаємо, і кроки, які робить наша компанія.
Це турбота про співробітників, партнерів, клієнтів, суспільство – і одне про одного. КСВ «Віннер» має два напрями – Благодійність та Відповідальний бізнес.

Благодійність
Відповідальний бізнес

Отчий дім

«Віннер» підтримав проект дитячого будинку «Отчий дім» - театральну терапію.«Віннер» підтримав проект дитячого будинку «Отчий дім» - театральну терапію.
Усі проекти Усі проекти

Ми дбаємо про Україну!

56 Проектів
підтримано у 2018
12 млн грн Виділено на благодійність
та соціальні проекти у 2018
144 Співробітників залучено
до соціальних проектів у 2018

Заявка на благодійну допомогу

Ви — юридична особа!

port

Заявки на благодійну допомогу приймаються лише від юридичних осіб. Допомога конкретним фізичним особам напряму чи через фонди та інші благодійні організації не надається.

Ваш проект стосується таких напрямів:

Діти та молодь

Допомога місцевим громадам

Культурна спадщина України

Відповідальний автобізнес

Будь ласка, зверніть увагу, що «Віннер» надає допомогу у таких напрямах: діти та молодь, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, освіта та профорієнтація дітей та молоді; допомога місцевим громадам, поруч із якими розташовані офіси «Віннер»; збереження та примноження культурної спадщини України, а також проекти із безпеки на дорозі, відповідального поводження з автомобілем та розвитку автомобільної галузі на користь суспільства.

січень

лютий

березень

t1

квітень

травень

червень

t2

липень

серпень

вересень

t3

жовтень

листопад

грудень

t3

Усі заявки розглядаються щоквартально з 15 до 30 числа останнього місяця кварталу (березень, червень, вересень, грудень) Комітетом із корпоративної соціальної відповідальності та благодійності, до складу якого входять члени Правління «Віннер Груп Україна».
Протягом тижня після засідання Комітету ви отримаєте відповідь щодо підтримки чи відхилення вашої заявки.

lb3

Заявки приймаються

lb3

Заявки не розглядаються

lb3

Розгляд заявок Комітетом

Подати заявку
×
закрити