Більше драйву за кермом Ford Mustang завдяки технології, що допомагає найкращим спортсменам

26.03.2018

Всі новини > Новини Ford

КЕЛЬН, Німеччина, 21 березня 2018 р. — Саме вона допомагає атлетам-інвалідам зберігати стійке положення під час катання на сноубордах і лижах. А зараз вона використовується в новому Ford Mustang щоби додати драйву водінню.

У протезах людей з ампутованою вище коліна ногою магнітореологічна рідина поліпшує роботу штучних колінних суглобів, завдяки чому вони краще поглинають удари й дають змогу спортсменам швидше реагувати після приземлення зі значним ударним навантаженням.

Використання магнітореологічної рідини в амортизаторах MagneRide®, якими оснащений Mustang, забезпечує яскраві враження від керування автомобілем у поєднанні з плавністю ходу й належною керованістю. Датчики здійснюють моніторинг стану дорожнього покриття, а електромагніти контролюють часточки заліза, що плавають в оливі усередині амортизаторів. Контроль положення часточок заліза в окремих амортизаторах забезпечується внаслідок автоматичного коригування сили магнітного поля 1000 разів на секунду. Завдяки цьому під час різких поворотів жорсткість амортизаторів підвищується, а під час спокійних поїздок із невеликою швидкістю налаштування амортизаторів змінюються на більш м’які.

«Спортсмени змагаються в надзвичайно мінливих умовах, де все залежить від контролю. У випадку з Mustang ситуація аналогічна: технологія MagneRide® допомагає водіям реагувати на мінливі умови в реальному часі, забезпечуючи оптимальну поведінку в будь-якій ситуації», — розповів Джо Бакай (Joe Bakaj), віце-президент відділу розробки продукції компанії Ford of Europe.

Ще швидший і вишуканіший Ford Mustang, оснащений ще досконалішими технологіями, вирізняється підкреслено спортивною зовнішністю і пропонується з 5-літровим двигуном V8 потужністю 450 к.с., який забезпечує прискорення з 0 до 100 км/год (0-62 милі/год) за 4,3 с.

Дізнатися більше про Ford можна на www.ford.ua

Слідкуйте за нами на Facebook, Instagram, YouTube

# # #

MagneRide® — запатентована технологія BWI Group

Компанія Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 47 тисячам співробітників на підприємствах, що знаходяться у повній власності, і приблизно 66 тисячам осіб, з урахуванням спільних і неконсолідованих підприємств. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств). Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

закрити