Бестселлер Range Rover Evoque доповнено новими технологіями та елементами дизайну

22.04.2016

Всі новини > Новини Land Rover

З нагоди продажу більше ніж 520 000 автомобілів Range Rover Evoque, Land Rover розширив можливості вибору для клієнтів та запропонував нові технологічні рішення.

Доступний у п’ятидверний версії, купе та кабріолет, Range Rover Evoque побудований на заводі Jaguar Land Rover у Хейлвуд, Великобританія, де новий автомобіль з’являється кожні 80 секунд.

Понад 182 міжнародні нагороди з моменту його запуску в 2011 році, Range Rover Evoque по праву вважається найбільш бажаним розкішним компактним позашляховиком у світі. Зважаючи на збільшений попит на технології зв’язку, Range Rover Evoque пропонує наступне покоління інформаційно-розважальної системи InControl Touch Pro. Удосконалена технологія має вигляд 10,2-дюймового планшету, який дозволяє масштабувати та персоналізувати.

Інтуїтивні технології Нова інформаційно-розважальна система InControl Touch Pro оптимізує підключення сигналу, забезпечуючи більш швидку реакцію та інтуїтивне управління. Вперше ця система була встановлена на Range Rover Evoque Convertible, а відтепер стає доступною в якості опції з 2017 модельного року для Range Rover Evoque у п’ятидверній версії та купе. Удосконалені налаштування та 10,2-дюймовий сенсорний екран дають змогу клієнту завжди мати під рукою улюблені програми.
Сенсорний екран поводиться як смартфон або планшет, і забезпечує більш чітке зображення у супер широкому форматі 21:9 із роздільною здатністю 1280×542 пікселів, що складає 80-відсоткове збільшення в порівнянні зі стандартним восьмидюймовим сенсорним екраном Range Rover Evoque.

Пакет Graphite Design Новий пакет оздоблення екстер’єру Graphite Design підкреслює екстер’єр моделі у комплектаціях HSE Dynamic та Autobiography, додаючи їм витончених елементів. Унікальні 20-дюймові легкосплавні колісні диски у кольорі Satin Technical Grey, доповнені решіткою радіатора Dynamic, кольору Narvik Black з кантом Satin Dorchester Grey та оздобленням кришки буксирувального отвору сірого кольору. Чорний контраст дах, бейджі на капоті та кришці багажника, затемнені передні і задні фари та динамічні чорні накладки на вихлопні труби довершують вигляд потужних моделей HSE.

Окрім того, флагманська комплектація Autobiography доповнена чорною деталізацію елементів на зовнішніх дзеркалах, повітрозабірниках на капоті та крилах, в оформленні протитуманних фар та оздобленні кришки багажника, щоб підкреслити неперевершений зовнішній дизайн Range Rover Evoque.
Також клієнти зможуть обирати з більш широкої палітри кольорів кузова, ніж раніше. Додано преміум кольори металік Aruba, Farallon Black, Carpathian Grey та Silicon Silver, що в загальній кількості складають 18 варіантів.

закрити