«Віннер» дбає про співробітників

Найбільша цінність нашої компанії – це люди.

«Віннер» дбає про співробітників

Кожен співробітник «Віннер» є запорукою успіху й високих результатів, що їх ми досягаємо разом.

Тому компанія гарантує захист прав співробітників та дотримання Кодексу законів про працю України, офіційно працевлаштовує всіх працівників та виплачує 100% платні офіційно.

Для всіх «віннерівців» компанія надає можливості для розвитку та навчання. «Віннер Коледж» – це велика команда професіоналів-однодумців, націлених на впровадження найважливіших для компанії змін, що полягають у вдосконаленні професійних навичок кожного співробітника. Саме «Віннер Коледж» розробляє аудиторні і дистанційні тренінги, проводить польове навчання, розвиваючі подорожі і зустрічі з цікавими людьми. Коледж генерує та втілює в життя ідеї, що сприяють розвитку і особистісному зростанню співробітників групи компаній «Віннер».

Щоб підтримувати фізичне здоров’я співробітників, ми забезпечуємо для кожного працівника відвідування спортзалу та басейну, а також медичне страхування співробітника та членів його сім’ї. Також офіс «Віннер» має велопарковку, а їдальня пропонує свіжі обіди, що включають салати зі свіжих овочів, гарячі страви, супи, що допомагає співробітникам дотримуватися здорового способу життя.

Рівність та доступність для всіх дуже важлива для компанії, тому «Віннер» працевлаштовує і професіоналів, що мають інвалідність. А ще працівники «Віннер» що три місяці стають зірками корпоративного журналу «Winner News».