18 травня відбувся міжнародний гольф-турнір Diplomatic Golf for Good by Volvo 2019

20.05.2019

Всі новини > Новини Volvo

18 травня 2019 року у київському гольф-клубі «Гольфстрім» відбувся міжнародний гольф-турнір «Diplomatic Golf for Good by Volvo 2019». Мета щорічного заходу ­– популяризація дитячого гольфу та розвиток іміджу України серед дипломатичної спільноти. Бренд Volvo традиційно підтримав захід, нагородивши переможців турніру та відзначивши кращого гравця за спеціальною номінацією Longest Drive.

 

Основні цілі міжнародного гольф-турніру Diplomatic Golf For Good by Volvo 2019 – популяризація дитячого гольфу, розвиток культури бізнес-спілкування та підтримка іміджу України серед дипломатів з різних країн. Організаційний партнер – Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв. Турнір проводився за підтримки Всеукраїнської Федерації гольфу, Ukrainian Junior Golf Champion Ulyana Novozhilova та автомобільного бренду Volvo.

Гольф – це демократичний вид спорту, який закладає традиції і розвиває культуру країни. Гра відбувалась на 18 лунках для майже 80 учасників. У турнірі  взяли участь  дипломати з 11 країн світу, серед яких переможець — Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер.

Як зазначила виконавчий директор турніру Марина Шевченко: «За останні декілька років гольф активно набирає обертів і стає все більш популярним в Україні. Наша ціль – це гольф для добра, а саме зміцнення дипломатичних зв’язків між країнами та розвиток дитячого гольфу в Україні.

Гольф – це демократичний вид спорту, який закладає традиції і розвиває культуру країни. Гра відбувалась на 18 лунках для майже 80 учасників. У турнірі  взяли участь  дипломати з 11 країн світу, серед яких переможець — Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер.

Гольф – це дуже благородний вид спорту, який не тільки розвиває корисні навички, а й в деякій мірі формує характер. Сподіваюсь, що цей турнір буде спрямований на розвиток та виховання нової еліти країни.»

Diplomatic Golf for Good by Volvo — це дещо більше, ніж змагання за перемогу та кращий результат. Це свято, що виходить за межі поля для гольфу та об’єднує різні культури, сприяє спілкуванню однодумців і спільного проведення вільного часу для дорослих і дітей. Неймовірну цікавість та захоплення гостей викликала виставка картин Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гели Думбадзе.

Гостям заходу було запропоновано пройти тест-драйв останніх моделей Volvo: позашляховиків ХС90 та ХС60, а також кросоверу ХС40.

Volvo постійно працює над забезпеченням свободи мобільності – індивідуальної, екологічної та безпечної. Кожен автомобіль бренду, технологія, послуга та дизайн – це результат пристрасті Volvo у прагненні полегшити життя клієнтів та подарувати їм більше задоволення. Volvo – лідер у сфері автомобільної безпеки. Мета Вольво, щоб з 2020 року жодна людина не загинула та не отримала серйозних пошкоджень в новому автомобілі Volvo.

***

 

Volvo Car Group у 2018 році

Операційний прибуток компанії Volvo Car Group за 2018 фінансовий рік склав 14 185 мільйонів шведських крон (14 061 мільйон шведських крон у 2017 році). Доходи за зазначений період склали 252 653 мільйонів шведських крон (208 646 мільйонів шведських крон у 2017). За повний 2018 рік світові продажі склали 642 253 автомобілі, зростання у порівнянні з 2017 роком становить 12,4% (з 571 577). Результати підкреслюють комплексну трансформацію фінансових та операційних процесів, проведену в компанії Volvo Cars за останні роки, що скерувала її до наступної фази зростання.

Про компанію Volvo Car Group

Компанія Volvo була заснована 1927 року. Сьогодні – це один з найбільш відомих і шанованих у світі автомобільних брендів, який продає свої автомобілі приблизно в 100 країнах. Volvo Cars входила в групу компаній Volvo Group (Швеція), у 1999 році була придбана американською компанією Ford Motor Company. З 2010 року Volvo Cars входить до складу Zhejiang Geely Holding. У 2018 році у Volvo Cars працювало приблизно 43 000 співробітників. Головний офіс Volvo Cars, розробка продукції, маркетингові та адміністративні функції зосереджені в Гетеборзі (Швеція). Головний офіс китайського підрозділу Volvo Cars розташований в Шанхаї. Основні виробничі підприємства компанії знаходяться в Гетеборзі (Швеція), Генті (Бельгія) і Ченду (Китай). Двигуни для автомобілів Volvo виробляються на заводі в Скьовде (Швеція) і Чжанцзякоу (Китай), а комплектуючі на заводі в Улуфстрьомі (Швеція).

«Віннер Груп Україна»

Один із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу, що понад 26 років веде успішну діяльність в Україні. Дилерська мережа офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 45 дилерських центрах. «Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. Компанія націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар’єрні можливості. Детальна інформація – на сайті www.winner.ua

 

закрити