FORDVOLVOJAGUARLAND ROVERPORSCHE

Компанія Ford восьмий рік поспіль визнана однією з найбільш етичних компаній світу завдяки її дотриманню корпоративній соціальній відповідальності

2017-03-15

 •  За версією інституту Ethisphere, компанія Ford Motor Company восьмий раз поспіль увійшла до переліку найбільш етичних компаній світу.

 •  Ця відзнака свідчить про визнання високого рівню соціальної відповідальності Ford, що передбачає відповідальний підхід до використання корисних копалин та ініціативи на кшталт «Партнерства заради чистішого середовища».

 •  Щороку інститут Ethisphere оцінює внесок провідних компаній світу у забезпечення позитивних змін шляхом впровадження обов’язкових до виконання етичних норм та популяризації соціальної відповідальності, а також відповідального управління і лідерства.


 • ДІРБОРН, штат Мічиган, 15 березня 2017 року — Завдяки високому рівню соціальної відповідальності Ford Motor Company вже восьмий рік поспіль входить до числа найбільш етичних компаній світу, що є абсолютним рекордом серед автовиробників.

  Свідченням відданості Ford нормам етики слугують програми моніторингу дотримання прав людини та забезпечення безпечних умов праці, безконфліктного використання корисних копалин, а також такі ініціативи, як «Партнерство заради чистішого середовища» (Partnership for a Cleaner Environment), мета якого — заохочення раціонального використання ресурсів у масштабах усього ланцюжка постачання Ford.

  Окрім цього, компанія Ford працює над формуванням довготривалих стосунків з постачальниками шляхом активної взаємодії з ними, що передбачає обмін передовим досвідом, а також проведення тренінгів та оцінювання постачальників з метою забезпечення їх відповідності як вимогам законодавства, так і стандартам Ford.

  «Високий рівень етики та соціальної відповідальності – це основи нашої філософії бізнесу, що дозволяє продемонструвати нашим клієнтам наші переконання, – говорить голова ради директорів Ford Motor Company Біл Форд (Bill Ford). – Ця відзнака слугує відображенням ключових цінностей Ford і свідчить про те, що наші працівники продовжують щодня приймати правильні рішення в інтересах усіх зацікавлених сторін».

  До переліку найбільш етичних компаній світу інституту Ethisphere входять компанії, що відіграють важливу роль у житті суспільства, впливаючи на позитивні зміни або ініціюючи їх. Ці компанії враховують у своїй діяльності інтереси працівників, інвесторів, клієнтів та інших ключових зацікавлених сторін, а рішення, що приймаються у цих компаніях щодня, повністю відповідають їх цінностям та культурі.

  «Компанії, віднесені нами до найбільш етичних у світі, застосовують новаторський підхід до реагування на соціальні очікування, постійний перегляд законів та норм і зміни геополітичного клімату, – говорить виконавчий директор інституту Ethisphere Тімоті Ербліч (Timothy Erblich). – Ми бачили, як Ford реагує на ці виклики, водночас продовжуючи інвестувати у спільноти, на території яких розташовані підрозділи компанії, та з максимальною ефективністю застосовує етичні стратегії в усьому світі, використовуючи їх як стійку комерційну перевагу».

  Зусилля Ford були відзначені численними нагородами сторонніх організацій, зокрема:
  •  2017 рік — «Найбільш шанована компанія» («World’s Most Admired Company», журнал Fortune);
  •  2016 рік — «Просто 100: компанії Америки з найвищим рівнем соціальної відповідальності» («Just 100: America’s Best Corporate Citizens»), журнал Forbes;
  •  2016 рік — «Кращий роботодавець Америки» («America’s Best Employer», журнал Forbes;
  •  2016 рік — «Найбільш екологічна компанія» («Top Green Company», журнал Newsweek;
  •  2016 рік — «Найпривабливіший роботодавець світу в інженерно-технічній галузі та сфері інформаційних технологій» («World’s Most Attractive Employer for Engineering and IT»), компанія Universum;
  •  2016 рік — 100 відсотків в «Індексі корпоративної рівності» («Corporate Equality Index») організації «Кампанія за права людини» («Human Rights Campaign»).
  Для отримання додаткової інформації щодо методології досліджень інституту Ethisphere та перегляду повного списку найбільш етичних компаній світу в 2017 році перейдіть за посиланням www.ethisphere.com/worlds-most- ethical/wme-honorees/