FORDVOLVOJAGUARLAND ROVERPORSCHE

На сьогоднi компанiя Winner впевнено почуває себе на автомобільному ринку України. Адже для цього є всi пiдстави: суперсучасний модельний ряд, який охоплює сегменти вiд малого до люкс-класу, потужна дилерська мережа по всiй країнi та прекрасна репутацiя брендiв Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche.

Але, найголовнiше – це люди. Віддані, активні та творчі люди складають основу нашої компанії. В нашому колективі дуже багато яскравих, освічених, інтелектуально розвинутих особистостей, професіоналів, що є майбутнім фірми.

Кожний з сім’ї «Віннер» розділяє цінності компанії, її місію та бачення бізнесу. Адже подальший розвиток та успіх компанії безпосередньо залежить від розвитку та успіху кожного з нас.

Також активно розвиваються напрями діяльності «Віннера», що пов’язані з будівництвом та нерухомістю. У листопаді 2005 року відкрито новий мультибрендовий концептуальний автомобільний центр «Віннер Автомотів» у Києві, що знаходиться за адресою Московський проспект, 24д. У травні 2009 року завершилося будівництво нового дистриб’юторського центру «Віннер» у Капітанівці, що під Києвом. Зараз розробляється проект будівництва нових концептуальних центрів з продажу та обслуговування Land Rover, Volvo та Porsche.

Першочергові завдання компанії «Віннер» сьогодні – це постійний розвиток дилерської мережі, вдосконалення системи продажу автомобілів, а також впровадження передових технологій корпоративного управління та підвищення рівня професіоналізму. Повага до клієнтів та бездоганна якість їх обслуговування – це прерогатива номер один. Саме тому компанія «Віннер», цінуючи своїх клієнтів та дбаючи про максимальне задоволення найпримхливіших потреб, ставить за мету постійне вдосконалення, розвиток та інновації.

Одним із основних принципів успішної діяльності для нас є ведення чесного та прозорого бізнесу. Компанія «Віннер» регулярно сплачує усі податки.

Ми створюємо найкращі умови для того, щоб наша ком¬панія реалізовувала свою місію – бути провідним автомобільним імпортером та дистриб’ютором в Україні, та досягла успіху сьогодні і в майбутньому.

2012 рік – особливий рік для компанії «Віннер». У 2012 році ми відсвяткували визначний ювілей – 20-ту річницю компанії «Віннер» в Україні. І нам дійсно є чим пишатися – 20 років успіху та лідерства через професійність, інновації, довіру, якість та прозорість. 20-та річниця «Віннер» в Україні співпала з визначною подією для України – проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Компанія також розпочала будівництво нового дилерського центру «Порше Центр Київ Аеропорт» на Бориспільській трасі, яка є головним транспортним маршрутом до найбільшого міжнародного аеропорту країни.

2013 рік ознаменувався черговими досягненнями. Незважаючи на негативну динаміку на автомобільному ринку в цілому, компанія реалізувала 14,721, що майже на 8% більше, ніж у 2013 році.

Ford та Land Rover досягнули найвищої долі ринку за всю історію розвитку бізнесу цих брендів в Україні на рівні 5,2% (загальна індустрія) та 12,9% (преміум сегмент). Окрім того, доля ринку компанії «Віннер» в структурі преміум сегмента також сягнула найвищого показника за всю історію існування в Україні – це 26,7%. А дуже вагомий показник якості ведення бізнесу. Ще одне досягнення продемонстрували Land Rover та Porsche - найкращі результати з продажу за всю історію брендів в Україні.

Значною подією у житті «Віннер Імпортс Україна» у 2013 році стало підписання контракту з Федерацією Футболу України щодо підтримки Національної збірної команди України з футболу.

Також було розширено дилерську мережі: зокрема Ford відкрив нові дилерські центри в Києві та Чернівцях. Завершилося будівництво концептуального дилерського центру Porsche на Бориспільській трасі.

2014 рік був складним для ведення бізнесу в Україні. Але в компанії ні на мить не зупинялися на досягненні позитивних показників. Навіть в таки час колективу компанії вдалося вдосконалити виробничі процесі в середині компанії.

У 2015 році компанія не лише не втратила позиції, але покращила долю ринку.

Наприклад, Ford продав 3007 авто, що при фактичному об’ємі ринку у 2015 році, дало можливість показати найкращу долю ринку за всю історію Ford в Україні- 5,8%, а також посісти 4 місце в загальній індустрії за результатами продажів. Окрім того, було зафіксовано рекордні долі ринку у своїх сегментах автомобілів Fiesta, Focusі Kuga.

Новий виток розвитку та популярності бренду Volvo в Україні відобразилися у загальних показниках продажів у 2015 році: 368 автомобілів та доля ринку у преміум сегменті на рівні 6,25%, що на 1,7% більше у порівнянні із показником 2014 року.Від початку продажів нового Volvo ХС90 протягом 2015 року було продано 156 автомобілів. Вражаючі показники росту продажів у 2015 році продемонструвала модель ХС60 – 143 автомобілі, яка на 60% збільшила показники у порівнянні із 2014 роком.

В цілому у 2015 році в Україні було продано 47 автомобілів Jaguar. Доля ринку бренду у преміум сегменті у 2015 склала 0,78% та продемонструвала ріст на 0,18% у порівнянні із показником 2014 року.

У 2015 році в Україні загалом було реалізовано 539 автомобілів LandRover, що дало можливість утримати 4 сходинку в преміум сегменту кілька років поспіль.Оновлена версія харизматичного Range Rover Evoque досягла рівня продажів моделі на рівні 86 автомобілів (починаючи із серпня 2015 року), в той час як загальна цифра продажів моделі у 2015 році сягає 153 одиниць.

Офіційними дилерами Porsche в Україні було реалізовано 242 автомобілі. У минулому році бренд Porsche продемонстрував високі показники у сегменті спортивних автомобілів, зайнявши долю у 45% із продажами моделі Porsche 911. Здобуттям високого показника також відзначилась модель Macan із долею у 7.8%, що на 60% перевищує цільову відмітку, визначену виробником Porsche AG.