FORDVOLVOJAGUARLAND ROVERPORSCHE

Компанiя Winner - одна з перших компанiй, що почала працювати на українському автомобiльному ринку як офiцiйний дистриб'ютор.

Історiя появи Winner в Українi досить цікава. Пiд час тенiсного Уiмблдонського турнiру в 1991 роцi один з керiвникiв Ford запропонував Iвану Гинянському, власнику дилерських фiрм у Делаварi i Пенсiльванiї пiд назвою Winner, вiдкрити ще одну на Українi. Пан Гинянський вiдповiв, що вiн, в принципi, не зацiкавлений у придбаннi ще однiєї фiрми, але перспектива допомогти Ford створити дилерську мережу в Українi прийшлась йому до душi. Натхненний цiєю iдеєю, Iван Гинянський вперше поїхав до України у 1992 роцi, незадовго пiсля того, як республiка проголосила свою незалежнiсть. Йому не знадобилось багато часу для того, щоб полюбити країну свого походження (його батьки народилися на Українi i залишили її наприкiнцi 30-х рокiв).

В кiнцi 1992 року компанiя Winner була призначена офiцiйним дистриб’ютором Ford Motor Co. в Українi. Згодом були вiдкритi дилерськi пункти по всiй територiї України та створено мережу сервiсних центрiв. В цей же період була придбана перша нерухомість, яка стала початком нашого бізнесу, пов’язаного з нерухомістю. Сьогодні цей бізнес є одним із стратегічних напрямків нашої діяльності.

Із 1995 по 1998 рік ми були офіційним імпортером Mobil, Gates, Champion, Hoffman. Але в зв’язку з концентрацією основних зусиль на розвитку в Україні бренду Ford ми вигідно продали цей бізнес.

В 1997 році було відкрито нашу будівельну фірму «Віннер Будівництво», яка в тому ж році побудувала перший в Україні автосалон Ford.

В 2000 роцi в життi компанiї Winner сталась значна подiя. Winner Imports Ukraine стала офiцiйним дистриб’ютором Volvo Cars в Українi. Це сталося завдяки наполегливій роботі «Віннера» як однієї з провідних компаній українського автомобільного ринку. Одразу по країнi було сформовано дилерську мережу.

Із 2004 року компанiя представляє на українському автомобiльному ринку легендарнi, спортивнi автомобiлi Porsche, елегантнi Jaguar та всюдихiднi Land Rover.

У листопаді 2005 року відкрито новий мультибрендовий концептуальний дилерський центр «Віннер Автомотів» у Києві (Московський проспект, 24д), що є одним з найбільших автосалонів у Східній Європі.

2004-2007 роки стали роками інтенсивного розвитку та визнання дiяльностi компанiї «Вiннер». Компанiя «Вiннер Iмпортс Україна» отримала цілий ряд знакових винагород та дипломів, а бренди успішно поповнювали свої модельні ряди все новими і новими моделями, які швидко завойовували серця українців та ставали багаторазовими переможцями в різноманітних автомобільних конкурсах та рейтингах.

У 2007 році компанія відсвяткувала своє 15-річчя.

2009-й рік побив всі рекорди за найбільшим спадом автомобільного ринку в Україні: ринок впав рекордним в Європі темпом – на 74%. Наступного 2010 року авторинок залишився майже на тому ж рівні. Спостерігалось мінімальне зростання лише на 0,2%. Незважаючи на складні часи в період фінансової кризи 2008-2010 років, завдяки вибору ефективної бізнес-моделі, чіткій стратегій дії, згуртованості та професіоналізму команди, компанія «Віннер» змогла не лише пережити складні часи для автомобільного бізнесу, але й стати однією з лідируючих компаній автомобільної галузі.

У травні 2009 року завершилося будівництво нового дистриб’юторського центру «Віннер» у Капітанівці, що під Києвом. Площа ділянки, на якій розташовано цей величезний і суперсучасний центр, становить 3 гектари, а площа самого центру, що не має аналогів в Україні за рівнем устаткування, становить близько 8000 квадратних метрів.

Беззаперечною гордістю компанії «Віннер Імпортс Україна» є центр з передпродажної підготовки автомобілів (PDI-центр). Це єдиний в Україні центр передпродажної підготовки автомобілів із повним циклом обслуговування автомобілів найвищого рівня, тобто підготовка автомобілів відбувається за системою «від А до Я».

Новий дистриб’юторський центр «Віннер Імпортс Україна» є не лише об’єктом великих фінансових інвестицій, а й запорукою дотримання нашої філософії бізнесу, яка сконцентрована на досягненні результатів світового рівня. Нова будівля є інструментом впровадження унікального підходу компанії «Віннер» до ведення автомобільного бізнесу.

2011 рік відзначився новими досягненнями для компанії «Віннер Імпортс Україна». Безумовно, у цьому заслуга всіх брендів, які компанія представляє на українському ринку. Найбільшою перемогою за 2011 рік є досягненням бренду Ford 5% долі ринку. Це найбільший показник за всю історію існування бренду Ford на Україні. Інша значна подія: вперше бренди Jaguar, Land Rover, Volvо та Porsche досягли рекордної 21,7 % долі у преміальному сегменті, суттєво збільшивши рівні продажів автомобілів. Тобто, кожен п’ятий преміальний автомобіль, що був зареєстрований у 2011 році в Україні, представлений компанією «Віннер».

Визначною подією стало відкриття першого центрального автосалону Jaguar «Ягуар Україна». На сьогоднішній день це єдиний салон Jaguar у всій Україні, що ще раз підкреслює унікальність та індивідуальність бренду.

У 2011 році компанія «Віннер Імпортс Україна» суттєво розширила територію PDI-центру з метою розширення бізнесу, збільшення пропускної здатності центру та підвищення рівня якості передпродажного сервісу. Ведеться активне будівництво нового дилерського центру «Порше Центр Київ Аеропорт», що знаходиться на Бориспільському шосе.

Підсумувавши, можна сміливо сказати, що 2011 рік був найвдалішим роком для «Віннер Імпортс Україна» і безумовно в цьому заслуга всієї Команди «Віннер».

У 2012 році компанія відсвяткувала ювілей − 20-ту річницю в Україні. Команді дійсно є чим пишатися − 20 років успіху та лідерства через професійність, інновації, довіру, якість та прозорість.

2013 рік ознаменувався черговими досягненнями. Незважаючи на негативну динаміку на автомобільному ринку в цілому, компанія реалізувала 14,721, що майже на 8% більше, ніж у 2012 році.

Ford та Land Rover досягнули найвищої долі ринку за всю історію розвитку бізнесу цих брендів в Україні на рівні 5,2% (загальна індустрія) та 12,9% (преміум сегмент). Окрім того, доля ринку компанії «Віннер» в структурі преміум сегмента також сягнула найвищого показника за всю історію існування в Україні – це 26,7%. А дуже вагомий показник якості ведення бізнесу. Ще одне досягнення продемонстрували Land Rover та Porsche - найкращі результати з продажу за всю історію брендів в Україні.

Значною подією у житті «Віннер Імпортс Україна» у 2013 році стало підписання контракту з Федерацією Футболу України щодо підтримки Національної збірної команди України з футболу.

Також було розширено дилерську мережі: зокрема Ford відкрив нові дилерські центри в Києві та Чернівцях. Завершилося будівництво концептуального дилерського центру Porsche на Бориспільській трасі.

2014 рік був складним для ведення бізнесу в Україні. Але в компанії ні на мить не зупинялися на досягненні позитивних показників. Навіть в таки час колективу компанії вдалося вдосконалити виробничі процесі в середині компанії.

2014 рік закінчився і колектив плекає надії, що попереду буде тільки краще.

Наявність значної кількості новинок від наших брендів, додає працівникам оптимізму. Ford покаже українцям Новий Focus, Новий Mondeo, Новий C-Max, Новий S-Max, Новий Galaxy, Новий Mustang, новинку EcoSport та Edge; Volvo – Новий XC90 та V60CC; Jaguar – XE; Land Rover – Discovery Sport; Porsche - Cayenne V6, GTS; Targa GTS; Cayman GT4; CayenneTurbo S та Macan GTS.